Żacy z rocznika 2016 zagrali na turnieju Duszyczki Cup 2024

W sobotę 3 lutego drużyna żaka F2 wzięła udział w turnieju Duszyczki Cup, gdzie rywalizowali z 10 innymi drużynami. Po zaciętej fazie grupowej naszym zawodnikom udało się awansować do Ligi Mistrzów. Tam, po wyrównanych meczach, ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce.

Nasi zawodnicy mogą pochwalić się wieloma udanymi meczami. Żacy zaprezentowali dobry poziom umiejętności, zdobywając wiele bramek i konstruując efektowne akcje. Na pewno młodzi zawodnicy z turnieju wracają w dobrych nastrojach, zmotywowani do dalszej pracy na treningach.

Klasyfikacja nie była jednak najważniejsza. Najważniejsza była dobra zabawa, możliwość rywalizacji z rówieśnikami i dzięki temu podnoszenia swoich umiejętności. Turniej Duszyczki Cup był dla zawodników Wielkopolski cennym doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w przyszłych rozgrywkach.

Warto również wspomnieć o wspaniałej atmosferze, która panowała podczas turnieju. Rodzice i kibice gorąco dopingowali wszystkie drużyny, a zawodnicy z uśmiechami na twarzach walczyli o każdy punkt. Turniej Duszyczki Cup był prawdziwym świętem piłki nożnej dla najmłodszych, bo przez 5 godzin turnieju rywalizowało prawie 250 zawodników.

Skład zespołu: Bartosz Gawrecki, Franciszek Kawa, Cezary Królik, Wojciech Leimann, Jędrzej Łapa, Tomasz Nowakowski, Józef Pecyna, Aleksander Rozbicki, Jan Wylegała.

Komentowanie jest wyłączone.