Strój treningowy LKS Wielkopolska Komorniki

Strój LKS Wielkopolska Komorniki składa się z czerwonej koszulki z logo klubu , czarnych spodenek i białych getrów. W okresach wiosna-jesień dochodzą do tego czerwony ortalion, spodnie termoaktywne, bluza termoaktywna, komin, czapka i rękawiczki. Zimą – czerwona bluza z logo klubu i czarne spodnie dresowe.
Dopytaj trenera gdzie zakupić odzież klubową.

  nazwa Symbol
junior/standard
koszulka z logo klubu
Koszulka ENTRADA 18 CF1050/CF1038
bluza z logo klubu
Bluza dresowa CORE 18 CV4141/CV3999
ortalion
Ortalion CORE 18 CV3743/CV3695

 

Czy moje dziecko jest wystarczająco dobrze ubrane na trening?
Gdy nadchodzą chłodne dni, tytułowe pytanie co roku pojawia się w głowie rodzica. Zwłaszcza tego, którego dziecko stawia pierwsze kroki w piłce nożnej.
Zrozumiała troska – nie chcemy by nasze dzieci chorowały.
Z lat przedszkolnych naszych dzieci, wielu pamięta zasadę: ubierz dziecku o jedną warstwę więcej niż sobie.

Gdy obserwujemy trening dzieciaków w chłodne dni nabieramy przekonania, że to prawdziwa zasada. Przecież dokładnie czuć – jest zimno! Czuć to w stopach, nogach, głowie, za chwilę zimno rozpływa się po plecach.

Kluczowym jest pytanie: kto to czuje? Ty, stojąc od 30 min. bez ruchu przy boisku? Czy Twoje dziecko – młody zawodnik będący w ruchu, biorąc udział w treningu?
To są dwa różne punkty widzenia i odczuwania.

Oczywiście w jeszcze nierozgrzanym samochodzie może na zawodnika czekać puchowa kurtka. Jednak podczas treningu przyda się ona Tobie – dziecku zaszkodzi.

W LKS Wielkopolska Komorniki, korzystając ze sprawdzonych wzorców polskich i europejskich drużyn juniorskich piłki nożnej, używamy przedstawionego zestawu stroju treningowego.

Masz pytania, wątpliwości? Zapytaj trenera swojego dziecka.

Poczytaj więcej o treningiu w chłodniejsze dni