Remis Młodzików D1 z Canarinhos Skórzewo

W środę 10.04 drużyna rocznika 2011 rozegrała 4 kolejkę ligową 1 Ligi Wojewódzkiej U-13 grupa 1 rundy wiosennej, na własnym boisku w Szreniawie podejmowaliśmy zespół Canarinhos Skórzewo.
Mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie, od początku spotkania przewagę uzyskali zawodnicy z komornik, czego efektem była szybko strzelona bramka. W końcówce pierwszej połowy gra się wyrównała, po stałym fragmencie gry, i rykoszecie, drużyna ze Skórzewa wyrównała. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie,drużyna z Komornik cały czas atakowała, w końcówce spotkania było kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki zwycięskiej, których nie wykorzystano, na drodze stawał bramkarz przeciwników lub słupki i poprzeczki. Wynik remisowy utrzymał się do końca tego spotkania.

Wielkopolska Komorniki Młodzik D1 rocznik 2011 reprezentowali zawodnicy:

Adamski, Babijów, Desperak, Garczarek, Kowalski, Marcinkowski, Mieloszyk, Mirek, Piechnicki, Podlak, Sadłocha, Sobczak, Szklarski, Szyszka, Wawrzyniak, Wejkszner, Wilczyński.

bramki: 1 – Garczarek
asysty: 1 – Piechnicki

Kolejny mecz drużyna Wielkopolska Komorniki U-13 zagra na wyjeździe w Skórce o godz. 18:00 w piątek 12.04.2024 roku z KP Piła. Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do kibicowania.

Komentowanie jest wyłączone.