Dzień Otwarty w Akademii Piłkarskiej 7 czerwca godz. 18.00. ul. Jeziorna 5, Komorniki

Podczas Dnia Otwartego swoich sił mogą spróbować wszyscy chętni urodzeni w latach 2019-2015.
Mali i więksi adepci piłki nożnej będą mogli spróbować sił w zadaniach przygotowanych przez trenerów stosownie do wieku i podjąć decyzje o udziale w zajęciach naszej Akademii Piłkarskiej.

7 czerwca 2024 godz. 18.00 zapraszamy
dzieci urodzone w latach 2019, 2018, 2017, 2016, 2015.
Stadion ul. Jeziorna 5, Komorniki

Dzień Otwarty w naszej Akademii Piłkarskiej jest dla dzieci możliwością sprawdzenia czy dobrze się czują w proponowanej piłkarskiej zabawie, atmosferze i stawianych zadaniach.
Dla rodziców ten dzień jest niezobowiązującą okazją do zasięgnięcia dokładnych informacji o naszych propozycjach dla Twojego dziecka. Porozmawiania z trenerami.
Dla nas to możliwość spotkania dzieci, które dopiero zaczynają piłkarską przygodę. Ale także tych, które mają psychofizyczne predyspozycje do gry w piłkę lecz wcześniej nie trafiły we właściwe miejsce.

Zgłoszenia i informacje o Dniu Otwartym tel. 605 399 406
Zapraszamy!


W pracy szkoleniowej kładziemy nacisk na dostosowanie programu szkolenia do aktualnych możliwości zawodnika. Na pierwszym planie stawiamy nie wyniki lecz rozwój umiejętności piłkarskich u młodych zawodników.
Wierzymy też, że dobra atmosfera w zespole jest sprzymierzeńcem w rozwoju zawodnika i realizacji wspólnych drużynowych celów.
Nasza Akademia Piłkarska zaczyna szkolenie od najmłodszej kategorii wiekowej Skrzatów G1 i kontynuuje poprzez wszystkie kolejne kategorie aż do Juniorów. W naszym Klubie zdecydowanie stawiamy na młodych zawodników dlatego wielu Juniorów ma już za sobą występy w drużynie Seniorskiej.
Przyjdź i rozwijaj się z nami: w przemyślany sposób, dobrej atmosferze, na wysokim poziomie, w Akademii Piłkarskiej, której poziom organizacji szkolenia potwierdzony jest certyfikatem PZPN dla szkółek piłkarskich.


W związku z rekrutacją do drużyny Juniorów A1 w sezonie 2024/25, zapraszamy na treningi testowe zawodników urodzonych w latach 2006-2008. Więcej informacji

Poprzednie edycje dni Dnia Otwartego Akademii Piłkarskiej LKS Wielkopolska Komorniki:

 

 

Komentowanie jest wyłączone.