Derby zespołu Seniorów dla Stelli

W 12 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej na Jeziornej gościliśmy sąsiada zza miedzy Stellę Luboń. Bojowe nastawienie w obu drużynach zapowiadało że zobaczymy dobry mecz i zgodnie z oczekiwaniami tak było. Pierwsza część gry była bardzo wyrównana a mecz był toczony w szybkim tempie, lecz kibice bramek nie zobaczyli.
Początek drugiej połowy ułożył się idealnie dla gości, bo już w 49 min Stella objęła prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego. Mimo straty gola Wielkopolska dążyła do wyrównania a goście wyprowadzali groźne kontrataki. W 72 min goście zdobyli drugiego gola, stracona bramką podłamała naszych zawodników a jeszcze mocniej nakręciła gości którzy w ostatnich minutach dorzucili jeszcze 2 gole i stało się jasne że komplet punktów pojedzie do Lubonia.

Wielkopolska Komorniki – Stella Luboń 0-4 (0-0)

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Dawid Jurga, Jakub Kaźmierczak, Bartosz Stefaniak, Marcin Depczyński (kapitan) – Kacper Wilczyński, Damian Górny, Kamil Kołodziej, Dawid Jakubiak, Michał Kaczmarek- Marcin Ogrodowczyk, Filip Nowicki, Karol Plenzler, Aleksander Deckert.


Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Komentowanie jest wyłączone.