Trampkarze C2 wygrywają w Komornikach z Polonią Środa Wlkp.

Trampkarze C2. 7 kolejka Ligi Wojewódzkiej WZPN. Na własnym stadionie w Komornikach przy ul. Jeziornej, przeciwnikiem była  drużyna Polonia Środa Wlkp.
Mecz w pierwszej połowie był bardzo chaotyczny w wykonaniu tak zawodników z Komornik jak i Środy Wielkopolskiej. Dużo niecelnych podań oraz strzałów  w światło bramki. W końcówce pierwszej połowy po strzale Oliviera Szyszki piłka rykoszetem odbiła się od obrońców i spadła wprost pod nogi czyhającego na lini 16 metrów Bartosza Adamczewskiego, który umieścił piłkę w siatce. Do przerwy 1-0 dla Komornik.
Druga połowa należała już do naszych zawodników. Po strzale Igora Olszewskiego piłkę wypuścił z rąk bramkarz Polonii Środa i z tego skorzystał Olivier Szyszka który podwyższył wynik na 2-0Kolejne bramki strzelił Michał Garczarek a cały mecz wygraliśmy 4-0 . Brawo dla drużyny oby tak dalej.

Zagraliśmy w składzie: Adrian Babijów, Bartosz Adamczewski, Borys Wilczyński, Hubert Kowalski, Igor Olszewski, Igor Wawrzyniak, Jakub Mirek, Karol Klemens, Marcel Mieloszyk, Marceli Sadłocha, Mateusz Desperak, Michał Garczarek, Mikołaj Lewandowski, Mikołaj Podlak, Nikodem Polcyn, Oliwier Szyszka, Stanisław Sobczak, Wiktor Wejkszner, Witold Kącki.
W niedzielę 6 października na wyjeździe zagramy kolejny mecz ligowy z Olimpią Koło.