Remis Seniorów w Derbach

Dobry mecz rozegrali dzisiaj seniorzy w Skórzewie. Od pierwszej minuty dużą przewagę uzyskali nasi zawodnicy, lecz mimo kilku dobrych okazji do przerwy wynik był 0-0. Drugą połowę również dobrze zaczęli nasi chłopcy i ponownie sporo niewykorzystanych okazji. Co nie udało się Wielkopolsce, skrzętnie wykorzystali zawodnicy Canarinhos i po dalekim wrzucie z autu i główce, gospodarze wyszli na prowadzenie. Ta sytuacja nie załamała naszych zawodników którzy jeszcze bardziej podkręcili tempo i po trafieniu Huberta był remis 1-1. Ostatnie minuty to zamknięcie drużyny ze Skórzewa na ich polu karnym i nawet zdobyliśmy bramkę na 2-1, lecz sędzia liniowy zobaczył coś czego nikt inny na stadionie nie widział i bramki nie uznał. Wynik końcowy 1-1.