Trenerzy wizytowali obiekt w Opalenicy. Obóz letni sierpień 2019

Akademia Piłkarska Wielkopolska Komorniki pod koniec sierpnia w dniach od 18 do 25 organizuje dla wszystkich zawodników zgrupowanie w Opalenicy. Tego ośrodka nie trzeba reklamować. Być w miejscu gdzie przebywała reprezentacja Portugalii wraz z jednym z najlepszych zawodników świata jakim jest Cristiano Ronaldo to nie lada gratka dla młodych piłkarzy. Spać w pokoju czy biegać po bieżni z której korzystały i korzystają gwiazdy światowego formatu to przeżycia o których się nie zapomina.

Zapraszamy jeszcze ostatnich spóźnialskich do zgłaszania się u trenerów w swoich rocznikach. Przeczytaj: termin, koszt, szczegóły na stronie Zgrupowanie letnie.

Kto będzie biegał i wylewał hektolitry potu na wyśmienicie przygotowanych boiskach, kto będzie korzystał w wszystkich atrakcji spa i wielu innych przekonamy się w sierpniu. Jedziemy w bardzo mocnym składzie. Szlifować formę jadą Roczniki 2006/2007/2008/2009/2010/2011.
Podczas piątkowej wizytacji Trenerzy i koordynatorzy przyznali że naszym chłopcom na pewno niczego tutaj nie zabraknie i będą mogli w 100% czuć się jak zawodowi piłkarze.