Trampkarze C2 wygrywają w lidze wojewódzkiej z Olimpią Koło

8 kolejka Ligi Wojewódzkiej C2 WZPN. W minioną niedzielę na wyjeździe w Kole naszym przeciwnikiem była drużyna Olimpia Koło.
Mecz rozpoczął się impetem zawodników z Komornik, przez pierwsze 20 minut spotkania mieliśmy tyle okazji do strzelenia bramek o której się nie śniło nawet drużyną z ligi mistrzów. Brak dokładności po naszej stronie w oddaniu celnych strzałów przyprawiała o niedowierzanie z nawet punktu zwykłego obserwatora tych zmagań. Przełom nastąpił w 24 minucie starcia po podaniu Borysa Wilczyńskiego do Bartosza Adamczewskiego ten umieścił pewnym strzałem futbolówkę w siatce bramki drużyny z Koła. Wynik do przerwy 0-1.
Druga połowa także była pod kontrolą naszej drużyny. Pięknym podaniem dograł debiutujący w naszej drużynie Stanisław Borowski, zawodnik pozyskany z Warty Poznań, piłka trafiła do Michała Garczarka, który podwyższył wynik na 2-0. Kolejne akcje spowodowały, że Olivier Szyszka dograł znakomicie do Borysa Wilczyńskiego a ten pięknym strzałem podwyższył wynik na 3-0.
Cały czas byliśmy w posiadaniu piłki i momentalnie uśpiła nas drużyna z Koła. Brak koncentracji i straciliśmy bramkę. Strzałów na bramkę było co niemiara były a słabe lub za mocne nawet i za bradzo. W kolejnej akcji przyczynił się ponownie Borowski który podał do Garnczarka który ostatecznie podwyższył wynik na 1-4
Brawo dal LKS Wielkopolska Komorniki z wygrany mecz. Kolejne 3 punkty dowiezione do Komornik. Na wyróżnienie zasługują zapewne wszyscy zawodnicy naszych Trampkarzy C2. Brawa dla całej drużyny. W meczu wyróżnili się Obrońca Nikodem Polcyn – brawo Nikoś! W środku pola Stanisław Borowski, który odnotował w debiucie 2 asysty oraz nasz bramkarz Marceli Sadłocha, który dwa razy obronił piłki „nie do obrony”.

Powołani na mecz zostali poniżsi zawodnicy: Sadłocha, Mieloszyk – Adamczewski, Babijów, Borowski, Desperak, Garczarek, Kącki, Kowalski, Mirek, Olszewski, Piechnicki, Podlak, Polcyn, Szyszka, Wawrzyniak, Wilczyński, Wejkszner.

Kolejny tydzień nie będzie łatwym tygodniem przed nami mecz z Akademią Reissa w najbliższy weekend do którego zapewne trener przygotuje zawodników.