Trampkarze C2 zakończyli sezon wygraną z AKF Poznań

Poprzedni tydzień był obfity dla zawodników z rocznika 2010. Młodzi gracze rozegrali w nim dwa mecze, pierwszy w niedzielę 16.06 na wyjeździe przeciwko TPS Winogrady, mimo dobrze rozegranej pierwszej połowie (4:3 do przerwy), ostatecznie ulegli miejscowym 11:4.
Kolejny mecz, a zarazem ostatni w sezonie młodzi adepci z Komornik rozgrywali w środę 19.06 o godzinie 18:30 z drużyną AKF Poznań. Kolejka rozgrywana była przy ulicy Jeziornej. Liczbie zebrani zawodnicy krótko po pierwszym gwizdku otrzymali dwa szybkie ciosy i niespełna po 10 minutach przeciwnicy wygrywali 2:0 po precyzyjnych uderzeniach z dystansu. Trampkarze nie przestraszyli się i ambitnie dążyli do odrobienia strat, czego dowodem jest wynik 4:3 przy zejściu do przerwy. Tego dnia świetnie patrzyło się na poczynania młodych podopiecznych trenera, którzy grali jak z nut.
Druga odsłona spotkania to festiwal goli dla naszej drużyny, którzy do końca spotkania strzelili jeszcze 4 bramki po świetnych składnych i drużynowych akcjach kończąc mecz wynikiem 8:3. Trzeba przyznać, że tego dnia każdy z zawodników dosięgnął szczytu swojego potencjału i często byli oklaskiwani przez kibiców i swoich rodziców za pokazane umiejętności.
Był to miły akcent i laurka za ciężki sezon, który różnie się układał dla naszych Trampkarzy. Oby ostatni mecz był punktem odniesienia dla zawodników, jak duży potencjał w nich drzemie w nadchodzącym sezonie.