Pierwszy Zespół bez punktów po meczu z Koroną Bukowiec

W sobotę gościliśmy na Jeziornej wicelidera Red Box Klasy Okręgowej Koronę Bukowiec. Mimo całkiem dobrej postawy naszego zespołu to goście zgarnęli komplet punktów.
Początek spotkania to mocne ataki Wielkopolski i sam Hubert Chełmiński w pierwszych 5 minutach meczu oddał 3 strzały na bramkę Korony. Do 24 minuty Wielkopolska w pełni kontrolowała mecz, lecz niestety błąd obrony i podyktowany oraz pewnie wykonany rzut karny przez gości spowodował lekkie zamieszanie w naszych szeregach. Końcówka pierwszej połowy to ponownie dominacja Wielkopolski a swoje okazje mieli kolejno Dawid Dymek, Marcin Depczyński i Hubert Chełmiński.
Druga część meczu wyglądała podobnie jak pierwsza, duża przewaga naszego zespołu I próba gry z kontry gości. Duży wpływ na dalszy przebieg meczu miała druga żółtą kartka a w konsekwencji czerwoną dla Wojtka Chwalińskiego, ale mimo tego bardzo ambitnie grający nasi zawodnicy stworzyli w 89 minucie znakomitą sytuacje do wyrównania. Niestety świetnie zagraną pikę przez Tomasza Frąckowiaka, Marcel Kocikowski trafił w słupek. Goście już w doliczonym czasie gry wyprowadzili dwie zabójcze kontry w których zdobyli bramki na 2-0 i 3-0 i tym samym zgarnęli komplet punktów.

Wielkopolska Komorniki- Korona Bukowiec 0-3 (0-1)

0-1 24min. Koroną Bukowiec (karny)
0-2 92 min. Korona Bukowiec
0-3 94 min. Korona Bukowiec

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Filip Nowicki, Marcin Depczyński, Jakub Kaźmierczak, Wojciech Chwaliński – Jacek Wierachowski, Stanisław Siekański, Kamil Kołodziej (kapitan), Hubert Chełmiński, Kuba Prętki- Dawid Dymek, Maksymilian Łazarewicz, Karol Plenzler, Rafał Urbański, Tomasz Frąckowiak, Bartosz Targowski, Jakub Ignasiak, Marcel Kocikowski, Karol Prosiński.