Młodzik D1 z porażką na inaugurację sezonu

W sobotę, 30 sierpnia, zespół Młodzika D1 rozegrał swój pierwszy mecz w sezonie, mierząc się ze Szkołą Futbolu Luboń II, która liczyła na mocny start w rozgrywkach.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Następnie gra się wyrównała, a kibice mogli oglądać ciekawe starcia i pojedynki 1 na 1. Drużyna z Lubonia zdobyła kolejną bramkę, ale szybko odpowiedzieliśmy trafieniem po składnej akcji całego zespołu. Dzięki świetnym interwencjom naszego bramkarza i spokojnemu rozgrywaniu piłki od tyłu, wynik do przerwy już się nie zmienił.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli mocnym akcentem, zdobywając gola z dystansu. My jednak potrafiliśmy szybko odpowiedzieć trafieniem po pięknym prostopadłym podaniu i akcji sam na sam. Niestety, w tym momencie nasza drużyna zaczęła wyraźnie opadać z sił. Brak meczów kontrolnych przed sezonem dał się we znaki. Szkoła Futbolu przejęła kontrolę nad grą, a my co jakiś czas próbowaliśmy odpowiedzieć kontratakiem. Ostatecznie to zespół z Lubonia odniósł zwycięstwo.

Dziękujemy rodzicom i trenerom zespołu Młodzika D2 za możliwość skorzystania z ich zawodników.

Skład
Bruno Suwiczak, Franciszek Kałużny, Daniil Dimov, Maciej Eichstaedt, Leon Guzal, Mateusz Plaminiak, Wojciech Plenzler, Tobiasz Stachowiak, Jakub Szkudlarek, Antoni Kałużny, Roch Kocikowski, Filip Kuta, Maksymilian Majchrzak, Aleksander Rynkowski.

Komentowanie jest wyłączone.