Kolejne 3 punkty w Komornikach po meczu Młodzików 2013 z AP Fun. Reissa Poznań – Mosina

W 2 kolejce ligowej, w deszczowej aurze, Młodzicy D2 zmierzyli się z zespołem AP Fun. Reissa Poznań – Mosina. Spotkanie początkowo wyrównane, jednak z każdą minutą zaczęliśmy przeważać na boisku dokumentując przewagę bramką tuż przed przerwą.
Po przerwie stwarzaliśmy bardzo dużo sytuacji z których padło kilka bramek. Byliśmy groźni zarówno po akcjach zespołowych jak i po stałych fragmentach gry. Gra sprawiała naszym zawodnikom sporo radości. Spotkanie zakończone wynikiem 4-1 po dobrym meczu.
Cały czas musimy pracować aby grać coraz lepiej i nabywać nowych umiejętności. Podziękowania dla rodziców-kibiców, którzy pomimo niesprzyjającej pogody licznie pojawili się na meczu dopingując nasz zespół.
Zagraliśmy w składzie: Bruno Suwiczak, Alan Szymczak, Maciej Eichstaedt, Jakub Szkudlarek, Kacper Cudny, Mateusz Plaminiak, Michał Rutowski, Leon Pietrzak, Leon Guzal.