Juniorzy B1 zakończyli sezon wygraną z Jarotą Jarocin

W niedzielę 23.06 Juniorzy B1 rozegrali ostatni mecz ligowy w Jarocinie z tamtejszą Jarotą.
Po słabo rozegranej pierwszej połowie, juniorzy przegrywali w niej już 1-3 po jedynej bramce Karola Prosińskiego, który uderzył piłkę z własnej połowy boiska!
Druga połowa należała do Wielkopolski Komorniki, która potrafiła strzelić trzy bramki i odwrócić wynik na swoją korzyść wygrywając 4-3! bramki strzelali Kuba Prętki, Adrian Danielak i Maks Suwiczak dotychczasowy bramkarz, który wszedł w drugiej połowie na środek obrony i to on zapewnił drużynie juniorów zwycięstwo strzelając na 4-3!

Wielkie Brawa dla juniorów za zwycięstwo!

Skład drużyny: Oskar Jankowiak, Aleks Kodyniak, Wojtek Michalak, Karol Prosiński, Antek Nowak, Bartek Targowski, Antek Rosa, Danielak Adrian, Kuba Prętki, Jacek Wierachowsk, Rafał Wasiak, Maks Suwiczak, Adam Dorsz , Hubert Wrotoń

Teraz juniorom należy się zasłużony odpoczynek, którzy wracają 15 lipca do treningów.

Dziękujemy kibicom i sympatykom drużyny za cały sezon dopingowania drużyny. Grupie Akropol Inwestycje dziękujemy za nieustanne wspieranie drużyny.