Nieudana sobota dla drugiej drużyny Młodzików D2

Przegrywamy mecz ligowy na własnym stadionie z Spójnią Strykowo 1:8. Do przerwy przegrywamy 0:4, na początku drugiej połowy po doskonałej akcji Mateusza Kuski i Adama Jędrzejewskiego strzelamy bramkę i zyskujemy optyczną przewagę!
Jednak przeciwnicy odpowiadają kolejną bramką i w miarę upływu czasu zaczynając kontrolować mecz strzelając kolejne gole! Trudno po takiej porażce będzie się podnieść zawodnikom, jednakże my się nie poddajemy i walczymy dalej!
Podziękowania dla Trenera Tomasza Rotha, który nam wypożyczył 3 zawodników; Mikołaja Klaklę, Wiktora Mrożka oraz Jana Jońca. Chłopcy mimo różnicy wieku nie ustępowali rywalom na boisku! Ponadto w dzisiejszym meczu wystąpili: Wiktor Młynarczyk, Mateusz Boiński, Stanisław Kiszka, Marian Kasprzyk, Mateusz Kuska, Hubert Krupa, Kajetan Skaza, Adam Jędrzejewski, Witold Marciniak, Jakub Ciołek, Jeremi Marciniak. Podziękowania dla wszystkich rodziców.