Orlik E2 – Turniej Impuls Cup

31 stycznia zawodnicy z rocznika 2016 zagrali w turnieju Impuls Cup, który odbył się w Poznaniu na Sportwin Arena Dębiec, zdobywając w nim II miejsce!

Młodzi piłkarze mieli okazję rywalizować w świetnych warunkach, prezentując swoje umiejętności oraz prawdziwą pasję do futbolu. Nasi zawodnicy od pierwszego meczu wykazywali się dużym zaangażowaniem, ambicją oraz chęcią gry. Na boisku nie brakowało dynamicznych akcji, składnych zespołowych zagrań i pięknych bramek, które nagradzane były gromkimi brawami. Wśród naszych zawodników widać coraz lepsze rozumienie gry zespołowej. Turniej przebiegł w bardzo dobrej atmosferze, z zachowaniem zasad fair play. Zawodnikom towarzyszył kulturalny doping rodziców, który dodatkowo motywował dzieci do walki i jeszcze większego zaangażowania.

Na zakończenie turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, natomiast cała drużyna została uhonorowana pucharem. Dodatkowo wyróżnienie indywidualne otrzymał Kamil, który został nagrodzony voucherem na trening indywidualny — gratulacje za świetną postawę!

Skład
Cezary Królik, Bartosz Gawrecki, Aleksander Rozbicki, Antoni Stempniak, Kamil Okulicki, Adam Nadstawski, Leonard Januszczyk, Franciszek Kawa, Jan Wylegała, Tomasz Nowakowski.

Wyniki
Wielkopolska Komorniki – APR Tulce 7:0 (Okulicki x3, Stempniak x2, Januszczyk, bramka samobójcza)
Wielkopolska Komorniki – APR Lampart Konin 2:1 (Januszczyk, Stempniak)
Wielkopolska Komorniki – Mieszko Gniezno 8:1 (Okulicki x4, Nowakowski x2, Januszczyk, Wylegała)
Wielkopolska Komorniki – APR Lampart Poznań 0:4
Wielkopolska Komorniki – MKP Wratislavia Wrocław 0:5

Tabela końcowa
1. APR Lampart Poznań
2. Wielkopolska Komorniki
3. APR Lampart Konin
4. MKP Wratislavia Wrocław
5. APR Tulce
6. Mieszko Gniezno

Komentowanie jest wyłączone.