Młodzicy D1 po meczu z GKS Dopiewo przywieźli 3 punkty do Komorniki

W sobotni poranek młodzicy D1 wybrali się na kolejny mecz w I lidze okręgowej tym razem do Dopiewa spotkać się z GKS Dopiewo. Była to znakomita okazja aby zmazać plamę po zeszłotygodniowej porażce u siebie z Olimpia Plewiska (3:5)

Mecz z mocnym przeciwnikiem zaczął się dla nas dość nerwowo ale szybko przejęliśmy kontrolę nad meczem co udało się udokumentować bramka która strzelił Leon Styperek. Nie zwalnialiśmy tempa i kilka minut później po składnej akcji całego zespołu bramkę zdobył Szymon Wołąkiewicz. Kolejne minuty meczu były próbami z jednej i drugiej strony.
Na kolejne bramki trzeba było czekać do drugiej połowy. Strzelanie w naszym zespole zaczął ponownie Leon Styperek a ostatnia bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz „Bestia” Oleszyński. W końcówce meczu po ładnej akcji zawodnicy z Dopiewa zdobyli bramkę.

Zagraliśmy w składzie:
Maximilian Kiżewski, Tomasz Wegner, Mateusz Oszmiański, Mateusz Oleszyński, Adam Tarnawski, Adam Popiół, Leon Styperek, Mikołaj Lewandowski, Maksymilian Szypura, Jakub Kaczorowski, Jakub Żurawski, Szymon Wołąkiewicz, Szymon Walenciak, Jan Kmieć.

Dziękujemy zespołowi z Dopiewa za dobry mecz – życzymy powodzenia w dalszych grach.