Mecz Juniorów A1 z SMS Konin

W niedzielę 8 września juniorzy A1 rozegrali kolejne spotkanie w I lidze wojewódzkiej podejmując przy Jeziornej SMS Konin.
Spotkanie od początku wyglądało dobrze pod względem gry, ale to goście uzyskali szybko prowadzenie w 5 minucie pokonując naszego bramkarza. Nasi juniorzy nie spuścili głów i dalej realizowali założenia trenera czego dowodem było szybkie wyrównanie w 12 minucie na 1-1 strzelił Tomek Frąckowiak po dośrodkowaniu Bartka Targowskiego z rzutu rożnego. Mimo kilku sytuacji obu drużyn bramki w pierwszej połowie już nie padły.
W drugiej połowie juniorzy Wielkopolski rzucili się do ataku czego efektem były szybko zdobyte dwie bramki w 57 i 60 minucie. Na 2-1 strzelił Tomek Frąckowiak po dośrodkowaniu Bartka Targowskiego z rzutu różnego a na 3-1 podwyższył Filip Nowicki po ładnej asyście Jacka Wierachowskiego. SMS Konin strzelił w 80 minucie bramkę na 3-2 co spowodowało nerwowość w naszych szeregach.
Mimo, że sędzia przedłużył spotkanie o 9 minut grający dzisiaj juniorzy w trudnych warunkach atmosferycznych dowieźli zwycięstwo do końca.
Wielkie brawa dla chłopaków za walkę i zaangażowanie.
Wielkopolska Komorniki – SMS Konin 3-2

0-1 5 minuta goście
1-1 12 minuta Tomek Frąckowiak asysta Bartek Targowski
2-1 57 minuta Tomek Frąckowiak asysta Bartek Targowski
3-1 60 minuta Filip Nowicki asysta Jacek Wierachowski
3-2 80 minuta goście

Skład: Jankowiak Oskar, Kodyniak Aleks, Walczak Kuba, Wierachowski Jacek, Targowski Bartek, Nowicki Filip, Prętki Kuba, Prosiński Karol, Talkowski Stachu, Wachowiak Kamil, Frąckowiak Tomek, Bartkowiak Mateusz, Wasiak Rafał, Stronka Amadeusz, Różański Oskar, Czajkowski Leon

Za tydzień juniorzy grają w niedzielę o 15.30 we Wrześni z Victoria Września zapraszamy kibiców!