Udany sparing Orlików E1 z AP Błękitni Owińska

W sobotę zawodnicy rocznika 2014 rozegrali w Czerwonaku sparing z AP Błękitni Owińska. Była to kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed rozpoczynającymi się już wkrótce rozgrywkami ligowymi WZPN.
Mecz trwał 3×25 minut i trzeba przyznać, że pomimo upalnej pogody prowadzony był w szybkim tempie przez obie drużyny. Początek spotkania nie był dla nas zbyt udany, ale z każdą kolejną minutą graliśmy coraz lepiej.
Cieszy postawa naszych zawodników na boisku, którzy pomimo nie najlepszego rozpoczęcia meczu, w dalszej jego fazie kreowali wiele sytuacji pod bramką przeciwnika, nie bali się pojedynków 1×1, uważnie grali w defensywie.
To wszystko sprawiło, że choć zmęczeni to z uśmiechem schodziliśmy z boiska po zakończeniu meczu.

Zagraliśmy w następującym składzie: Kaczmarek Piotr, Kałużny Antoni, Kałużny Franciszek, Kleszcz Karol, Kuta Filip, Małecki Julian, Olejnik Adam, Tomkowiak Eryk.