Wygrana w meczu z Sokołem Kaszczor

W spotkaniu 4 kolejki ligi WZPN wygrywamy w meczu z Sokołem Kaszczor 4:1 (2:1). Jednak na pierwszą bramkę przyszło nam czekać przez większą część pierwszej połowy. Na 10 minut przed przerwą piłkę w bramce przeciwnika umieszcza Hubert Chełmiński, chwilę później drugą dokłada Damian Górny. Jeszcze przed przerwą goście pokonują naszego bramkarza i zdobywają bramkę – jak pokaże druga połowa – honorową. Bowiem w drugiej połowie Mateusz Muszyński i później Damian Górny podwyższają wynik na 4:1.

1:0 – 35 min. – Hubert Chełmiński – asysta Dominik Chełmiński
2:0 – 38 min. – Damian Górny
2:1 – 40 min. – Sokół Kaszczor
3:1 – 52 min. – Mateusz Muszyński – asysta Franciszek Siwek
4:1 – 72 min. – Damian Górny – asysta Franciszek Siwek

Zagraliśmy w składzie: Aleksander Nowaczek, Jakub Ignasiak, Rafał Urbański, Arkadiusz Jopek, Alex Machnicki, Dominik Chełmiński, Franciszek Siwek, Michał Kaczmarek, Hubert Chełmiński, Damian Górny, Mateusz Muszyński. Rezerwa: Damian Frączak, Mateusz Fabisz, Maciej Polaczyk, Przemysław Sobociński.

Zobacz 60 innych zdjęć z tego spotkania na LKS Wielkopolska Komorniki

Kolejny mecz w przyszłą niedzielę 6 września o godz. 15.00. Gramy na wyjeździe z Huraganem Michorzewo. Jedziemy do Buku skąd do Michorzewa 13 km. przez Nielęgowo.