Zwycięstwo Trampkarzy C1 w ligowym spotkaniu z drużyną Golnicy Ryczywół

Po zremisowanym 1-1 spotkaniu, po bramce Kacpra Zimowskiego, z SF Luboń. W sobotę 2 kwietnia Trampkarze C1 rozegrali swój drugi mecz ligowy w tym sezonie. W drugiej kolejce Nasi trampkarze podejmowali u siebie Golnicę Ryczywół. Od początku meczu rywale postawili trudne warunki, i zdobyli szybko bramkę. W 4 minucie zawodnik gości zdecydował się na strzał z dystansu, który odbił się jeszcze od pleców naszego obrońcy i wpadł do bramki.

Nasza drużyna nie umiała sobie poradzić z bagażem utraty bramki i grała słabo, ospale i mało zdecydowanie. Przeciwnik wykorzystywał naszą słabą dyspozycje i atakował nas śmielej, ale na posterunku stał nasz bramkarz Maks Suwiczak, który już nie dał się więcej razy zaskoczyć w tym meczu, drugi mecz z rzędu pokazując swoją bardzo dobrą dyspozycje.
Od 30 minuty Wielkopolska Komorniki zaczęła grać odważnie spychając rywala na własną połowę co efektem było strzelenie bramki w 34 minucie przez Jacka Wierachowskiego po ładnej asyście Kacpra Zimowskiego.
Po pierwszej połowie wynik zawodów 1-1.

Druga połowa to już przewaga naszych trampkarzy, którzy szybko udokumentowali to dwoma bramkami. W 48 minucie bramkę strzelił na 2-1 Franek Bucikiewicz po asyście Jacka Wierachowskiego. W 54 minucie bramkę strzelił na 3-1 Jacek Wierachowski po asyście Franka Bucikiewicza. Pozostała część spotkania obyło się bez bramek mimo kilku sytuacji z obu stron.

Zdobywamy pierwsze cenne 3 punkty w tym sezonie i przygotowujemy sie do kolejnego meczu za tydzień. Gramy 9 kwietnia w sobotę w Szamotułach o 12.00 z bardzo wymagającym rywalem.