Zwycięstwo Orlika 2009 na inaugurację rundy wiosennej!

Dzisiaj zawodnicy Orlika Młodszego 2009 podejmowali zespół Sparty Oborniki. Punktualnie o 10:00 sędzia zagwizdał po raz pierwszy co oznaczało, że runda rewanżowa wystartowała.

Nasi chłopcy zaczęli to spotkanie dość bojaźliwie i niestety w 4 min. tracimy gola. Dobre wskazówki trenera Dawida i po bramce Iwo doprowadzamy do wyrównania. Następne minuty to kolejne nasze okazje do zdobycia bramek i po główce Krzysia wychodzimy na prowadzenie 2-1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron ponownie bardzo szybko tracimy gola, lecz nasi chłopcy zareagowali na to bardzo pozytywnie czego efektem były gole strzelone przez Tobiasza, Macieja i Kubę. Goście odpowiedzieli pięknym strzałem w okienko i zrobiło się 5-3. W końcówce meczu chłopcy nie myśleli o obronie wyniku tylko postanowili i jeszcze mocniej zaatakować i dobrą akcję całego zespołu wykończył Szymon. Wynik końcowy tego meczu to nasze zwycięstwo 6-3! Brawo!!!

Wielkopolsk Komorniki – Sparta Oborniki 6-3