Zespół 2008 wygrywa w Śremie

Zespół Młodzika D1 w przedostatniej ligowej kolejce, pokonał na wyjeździe Wartę Śrem 5-1. Nasza drużyna była stroną dominującą w spotkaniu, grając zgodnie ze swoim pomysłem, czyli gra oparta na dużej ilości podań i chęci odbierania piłki już na połowie przeciwnika.
Mimo wyraźnej przewagi, długo utrzymywał się remis, a powodem było sporo niewykorzystanych naprawdę dobrych okazji. Ostatecznie jednak udało się zdobyć jedną bramkę w pierwszej połowie, dokładając 4 w drugiej połowie.

Tym zwycięstwem, zespół zapewnił sobie 1 miejsce w lidze na koniec rundy.

Bramki: Miłosz Baszkiewicz x3, Eryk Szuliński, Patryk Nowak

Dziękujemy rywalowi za mecz, a rodzicom którzy zjawili się przy stadionie, za doping.

Skład zespołu: Bartosz Ratajczak, Aleks Kodyniak, Bartosz Stankiewicz, Kamil Wachowiak, Marcin Klemens, Miłosz Baszkiewicz, Patryk Kałużny, Michał Głowiak, Eryk Szuliński, Patryk Nowak, Wiktor Małecki, Maciej Pijanowski.

Ostatni mecz ligowy zespół rozegra 22 listopada, w Komornikach, z Orlikiem Mosina.