W niedzielę, 26 kwietnia, nasza drużyna Żaka F2 pojechała do Granowa na mecz kontrolny z UKS Orzeł Granowo.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, notując wiele ataków, udanych dryblingów i strzelonych bramek. Młodzi piłkarze pokazali duże zaangażowanie i radość z gry. Dziękujemy drużynie z Granowa za możliwość rozegrania meczu kontrolnego na ich obiekcie.
Skład
Natan Mazur, Szymon Pawlak, Leon Kamiński, Antoni Mańczak, Patryk Woźniak, Stanisław Sołtysiak, Nikodem Sawicki, Cezary Makulski, Bartek Jankowski, Kuba Manikowski, Ernest Melańczuk, Antoni Górniak, Stanisław Sznajder.













