#Trenujwdomu – Zadanie nr 3

Następne ćwiczenie od Waszych trenerów, do wykonywania w domu. Nie oczekujemy, że przesyłane przez nas ćwiczenia będziesz perfekcyjnie wykonywać już po pierwszym dniu.. Efekty zobaczysz po pewnym czasie. Za każdym kolejnym podejściem do ćwiczenia będzie coraz lepiej.

Ćwiczenie 3.
Zwróć uwagę, że to ćwiczenie zawiera element poprzedniego Zadania nr 2. Jeśli Ci nie wychodzi, wróć do poprzedniego ćwiczenia. Pamiętaj, że filmik pokazuje docelowy poziom wytrenowania. Ćwicz nie dłużej niż 10 min. Potem przerwa.


W prezentacji tego ćwiczenia korzystamy CoerverCoachingNW

Zacznij bardzo powoli. Pierwsza sekwencja: prawa, lewa, prawa, i lewą na zewnątrz. Teraz piłkę masz przy lewej, więc robisz ćwiczenie w drugą stronę: lewa, prawa, lewa i prawą na zewnątrz. Trochę może potrwać zanim obie sekwencje zautomatyzują Ci się.

Wstrzymaliśmy wszelkie grupowe formy działalności sportowej do 24.03, gdy przyjdzie czas zaraz spotkamy się na boisku. Dlatego nie wstrzymujemy naboru wiosennego. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej Akademii Piłkarskiej. Więcej informacji tutaj…