Żacy F2 wygrywają turniej Turniej w Mosinie!

W dniu dzisiejszym chłopcy z rocznika 2011 (Żak F2) wygrywają turniej o Puchar Prezesa KS 1920 MOSINA! W niedzielny poranek wybraliśmy się do Mosiny rozegrać mecze z przeciwnikami z Racotu, Lubonia, Owińsk i Mosiny. W czterech meczach odnosimy 3 zwycięstwa i jeden remis!


Wygrywając turniej, strzelamy 11 bramek nie tracąc żadnej. W tej kategorii wiekowej wynik nie jest jednak najważniejszy, tylko radość z gry chłopców. Cieszy ilość wygranych pojedynków 1 na 1 , oddanych strzałów do bramki przeciwników oraz wymienionych podań między sobą.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny Bartosz Chrzanowski, który strzelił 7 bramek! Ponadto 2 bramki strzelił Bartosz Marcinkowski i po jednej Oliwier Rybarczyk, Wiktor Wejkszner, Karol Klemens. W meczach wystąpili również Adam Ratajczak, który rozbijał akcje przeciwników i nasz etatowy bramkarz Jan Ratajczyk.
Podziękowania dla wszystkich rodziców za wspinały doping i transport naszych zawodników. Od najbliższego wtorku chłopcy wznawiają treningi na dworze, przygotowując się do ligi WZPN.