Żacy F2 zagrali turniej WZPN

W niedziele przedpołudnie przy pięknej pogodzie na boisku Orlik w Wirach odbył się turniej Żaków F2 WZPN. W ramach trzeciej kolejki turnieju nasz rocznik 2012 podejmował w roli gospodarza dwie drużyny: Orlik Mosina oraz LPFA Bułgarska Poznań.
Pierwszy mecz z Orlikiem Mosina zakończyliśmy wynikiem 2:1 dla gości.
W drugim starciu z Lech Poznań Football Academy Bułgarska nasi Żacy do przerwy prowadzą 2:1. Po przerwie zdobywają jeszcze dwa gole, nie tracąc żadnej bramki. Z tego meczu Żacy z rocznika 2012 schodzą zwycięsko z wynikiem 4:1.

Drużyna Żaków F2 rocznika 2012 zagrała dzisiaj w składzie: Oskar Bucikiewicz, Igor Herda, Tymoteusz Kasprzak, Maximilian Kiżewski, Oliver Opara, Mateusz Oszmiański, Adam Popiół, Dawid Postek, Jakub Rokosz, Leon Styperek, Mateusz Szymański.

Dziękujemy kibicom za wsparcie drużyny podczas turnieju, oraz kibicom-rodzicom za transport naszych zawodników.