Żacy 2016 powalczyli na turnieju w Poznaniu

W sobotę w Poznaniu odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2016, w którym uczestniczyło 13 drużyn, w tym nasza Wielkopolska Komorniki. Turniej zorganizowany przez Polonię Poznań był świetnie przygotowany i zapewnił wiele sportowych emocji.

Zawody podzielono na dwie części. W fazie eliminacyjnej drużyny rywalizowały w trzech grupach, walcząc o miejsca w kolejnych etapach.

W fazie finałowej zespoły podzielono na trzy ligi: Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencji. Choć nasi zawodnicy nie dostali się do Ligi Mistrzów ani Ligi Europy, nie stracili ducha walki. W Lidze Konferencji pokazali swoje umiejętności i zaangażowanie, co przyniosło im zasłużone zwycięstwo. Z dumą podnieśli puchar za triumf w Pucharze Konferencji, co było wspaniałą nagrodą za ich wysiłek.

APR Poznań zwyciężyła w Lidze Mistrzów, a Canarinhos Skórzewo triumfowało w Lidze Europy. Turniej pełen był radości, rywalizacji i sportowego ducha, co na długo pozostanie w pamięci zawodników i kibiców.

Był to ostatni turniej naszych młodych piłkarzy w tym sezonie. Po intensywnych miesiącach treningów i meczów nadszedł czas na zasłużoną przerwę wakacyjną. Kolejne mecze i wyzwania czekają ich dopiero w sierpniu. Zakończyli sezon z podniesionymi głowami, gotowi na nowe wyzwania w nadchodzącym sezonie.

Skład zespołu:
Wylegała Jan, Łapa Jędrzej, Królik Cezary, Nowakowski Tomasz, Leimann Wojciech, Rozbicki Aleksander, Puchalski Igor, Kawa Franciszek, Kamiński Antoni, Stempniak Antoni.

Komentowanie jest wyłączone.