Wysokie zwycięstwo Pierwszego Zespołu w Opalenicy

W sobotę Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki udał się do Opalenicy aby rozegrać ligowe spotkanie z miejscowym Promieniem, na wzorowo przygotowanej przez gospodarzy murawie. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany lecz to zawodnicy Promienia cieszyli się z prowadzenia po samobójczym golu Witolda Marcinkowskiego w 13 minucie.
W drugiej części gry Wielkopolska podkręciła tempo i już w 51 minucie ostre strzelanie rozpoczął Hubert Chełmiński, który strzałem z 17 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. W 63 minucie ponownie Hubert Chełmiński posłał bombę z 18 metrów i było już 2-1.
W 70 minucie faulowany w polu karnym był Krzysztof Kulas a jedenastkę pewnie wykorzystał Hubert Chełmiński czym skompletował w 19 minut klasycznego hattricka. W 80 minucie Michał “Jeżyk” Kaczmarek pięknym strzałem z ostrego kąta podwyższył wynik spotkania na 4-1. Przysłowiową kropkę nad i postawił w 85 minucie Maciej Polaczyk i efektowne zwycięstwo stało się faktem.

Promień Opalenica-Wielkopolska Komorniki 1-5

1-0 13 min. Promień
1-1 51 Hubert Chełmiński
1-2 63 Hubert Chełmiński as. Jakub Gostyński
1-3 70 min. Hubert Chełmiński karny
1-4 80 min. Michał Kaczmarek as. Krzysztof Kulas
1-5 85 min. Maciej Polaczyk

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek-Jakub Ignasiak , Arkadiusz Jopek, Witold Marcinkowski, Marcin Depczyński (kapitan) – Hubert Chełmiński, Mateusz Wiśniewski, Jakub Gostyński, Michał Kaczmarek – Aleksander Deckert, Mikołaj Nowak, Krzysztof Kulas, Paweł Kulak, Maciej Polaczyk, Stephan Shchurko, Mateusz Muszyński.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki .

Komentowanie jest wyłączone.