Wysoka wygrana Pierwszego Zespołu

Gwiazda Siedlec była kolejnym przeciwnikiem Seniorów. Mecz zaczął się znakomicie dla gospodarzy bo już w 6 minucie było 2-0 po bramkach Huberta Chełmińskiego i Franciszka Siwka. Kolejne minuty to dwie doskonałe okazje zawodników z Siedlca lecz znakomitymi interwencjami w bramce popisał się Damian Frączak.
Co nie udało się przyjezdnym to skrzętnie wykorzystali zawodnicy “Wielkopolski” i po kolejnej bramce Franciszka Siwka w 19 minucie było 3-0. Przed przerwą kolejnego gola dołożył Hubert Chełmiński i po 45 minutach było praktycznie “po meczu”.
Druga część spotkania była dużo słabsza w wykonaniu gospodarzy co wykorzystali zawodnicy Gwiazdy którzy w 62 minucie zdobyli honorową bramkę. Po tym golu goście złapali “wiatr w żagle” i w przeciągu 10 minut stworzyli trzy dobre okazje lecz tego dnia dobrze dysponowany golkiper gospodarzy nie dał się pokonać.
W 71 minucie bardzo ładna akcję przeprowadził Cezary Janczewski, który dostrzegł w polu karnym Jakuba Ignasiaka (boczny obrońca) a ten niczym rasowy napastnik wykorzystał sytuację i wynik był już 5-1. Po stracie piątej bramki goście stracili resztę wiary w dobry wynik a i gospodarze nie co zwolnili tempo gry czekając na końcowy gwizdek sędziego.
Po bardzo dobrej pierwszej połowie i dużo słabszej drugiej Wielkopolska pewnie pokonuje Gwiazdę Siedlec 5-1 (4-0)

1-0 Hubert Chełmiński as. Franciszek Siwek 2 min.
2-0 Franciszek Siwek as. Mateusz Fabisz 6 min.
3-0 Franciszek Siwek as. Michał Kaczmarek 19 min.
4-0 Hubert Chełmiński as. Michał Kaczmarek 43 min.
4-1 goście 62 min.
5-1 Jakub Ignasiak as. Cezary Janczewski 71 min.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!