Wygrana w Strzyżewie. Drugie miejsce w tabeli za Obrą Zbąszyń!

W ostatniej kolejce kl. A gr. III pokonaliśmy Wicher w Strzyżewie 1:2. Gładko jednak nie było bo po naszym prowadzeniu w I połowie i pięknym technicznym strzale z dystansu Szymona Wojciechowskiego, gospodarze odrobili straty na początku II połowy.
Taki wynik 1:1 cieszył tylko Wicher, któremu do utrzymania wystarczał tylko punkt. My aby myśleć o awansie lub też barażach musieliśmy wygrać.
Tak stało się dopiero w 91 minucie spotkania gdzie po dośrodkowaniu Mirka Degórskiego z rzutu rożnego piłkę do siatki Strzyżewa skierował wprowadzony w drugiej połowie “Czorny” Popielski Paweł.
Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce za Obrą Zbąszyń, która gładko wygrała w Kamieńcu 0:3.