Wygrana Trampkarzy C2 na koniec rundy jesiennej

W niedzielę drużyna Trampkarzy C2 rozegrała swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Pokonujemy wyżej notowanych rywali z Szamotuł 3:0. W tym meczu wychodziło nam dosłownie wszystko co sobie założyliśmy w szatni przed meczem. Brawo dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie w grze.
Rundę jesienną możemy uznać za udaną, gdyż kończymy ją na 3 miejscu w tabeli. Przed nami 13 Poznań i SPN Szamotuły, a za nami jeszcze 6 innych drużyn.

W meczu ligowym wystąpili; Maksymilian Suwiczak, Wojciech Chwaliński, Antoni Nowak, Jakub Walczak, Franciszek Bucikiewicz, Kacper Garcarek, Filip Stanecki, Antoni Stachecki, Kacper Zimowski, Wojciech Michalak oraz zawodnicy z rocznika 2008 Mikołaj Wasielewski, Miłosz Baszkiewicz i Bartek Stankiewicz.

Podziękowania dla rodziców kibiców, którzy za drużyną podróżują po całej Wielkopolsce i dopingują – obecnie zza “murów” stadionów – nasz zespół.
Cieszy nas jeszcze jedna rzecz – zespól cały czas się powiększa o nowych zawodników. Jeśli chcesz dołączyć do naszej drużyny – Skontaktuj się z I Trenerem drużyny rocznika 2007.

Zobacz 90 innych zdjęć z tego spotkania na LKS Wielkopolska Komorniki

Komentowanie jest wyłączone.