Wygrana Juniorów B2 z UKS AP Reissa Poznań

Juniorzy B2 w sobotę rozgrywali 10 kolejkę w tej rundzie grając na wyjeździe w Baranowie z UKS AP Reissa Poznań.

W pierwszej połowie mimo kilku sytuacji z jednej i drugiej strony żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w siatce.
Druga połowa to już przewaga naszych Juniorów, którzy strzelili pierwszą bramkę w 51 minucie. Bramka padła po ładnej akcji Antka Stacheckiego, który dograł do Kuby Prętkiego a ten dopełnił formalności posyłając piłkę do pustej bramki.
Na kolejną bramkę było trzeba czekać do 77 minuty na 2-0 podwyższył Franek Bucikiewicz po ładnym podaniu Karola Prosińskiego. Długo nie było trzeba czekać na trzecią bramkę bo tylko 4 minuty i znów w dogodnej sytuacji znalazł się Franek Bucikiewicz, który z zimną krwią umiesił piłkę w siatce podwyższając na 3-0 po asyście Kuby Prętkiego. Wynik spotkania ustalił na 4-0 w 86 minucie ponownie Franek Bucikiewicz kompletując tym samym klasycznego hat tricka w 9 minut! Zaznaczyć trzeba, że bramka padła po ładnej asyście naszego kapitana Wojtka Chwalińskiego.

UKS AP Reissa Poznań 0:4 Wielkopolska Komorniki

Skład: Suwiczak Maks, Starczewski Kacper, Chwaliński Wojtek , Rosa Antek, Wasiak Rafał, Wierachowski Jacek, Synoradzki Filip, Prętki Kuba, Garczarek Kacper, Walczak Kuba, Danielak Adrian, Bucikiewicz Franek, Stachecki Antek, Prosiński Karol.

Brawo dla chłopków za walkę i zaangażowanie!

Kolejny mecz Juniorzy grają już w sobotę o 10.00 przy Jeziornej z Sucharami Suchy Las. Zapraszamy wszystkich kibiców!