We Wolsztynie Pierwszy Zespół zgodnie z planem

W 19 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej Seniorzy zmierzyli się z Gromem Wolsztyn i mimo nieobecności wielu ważnych zawodników pewnie i wysoko pokonali gospodarzy.
Pierwsze minuty spotkania to wysoki pressing gospodarzy, którzy chcieli szybko zdobyć bramkę, a tym samym wprowadzić nerwowość w naszym zespole, lecz chaotyczne ataki Gromu nie robiły większego zagrożenia pod bramką Wielkopolski.
W 23 minucie gospodarze otrzymali pierwszy “cios”. Hubert Chełmiński wypuścił prawym skrzydłem Kamila Kołodzieja, który minął polu karnym obrońcę i pięknym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie 1-0 Wielkopolsce.
W 31 minucie Hubert Chełmiński już nie szukał partnerów tylko po przyjęciu piłki na 25 metrze huknął jak z armaty i bramkarz Gromu był beż szans na dobrą interwencję. Po bramce na 2-0 nasz zespół w pełni kontrolował mecz, lecz niestety w 3 minucie doliczonego czasu błąd w kryciu przy rzucie różnym gospodarzy i zrobiło się 2-1.
Druga część spotkania rozpoczęła się w najlepszy możliwy sposób. W 49 minucie dośrodkowanie Huberta Chełmińskiego minęło cały blok obronny gospodarzy i zamykający całą akcję Rafał Urbański popisał się pięknym “szczupakiem”, który dał prowadzenie naszemu zespołowi 3-1.
Ambitnie grający gospodarze próbowali strzelić bramkę kontaktową lecz linia obrony Wielkopolski spisywała się bez zarzutu i nie pozwalała na zbyt wiele napastnikom Gromu.
W 87 minucie piękną asystą popisał się Franek Siwek który uruchomił na prawej stronie Jakuba Ignasiaka a ten niczym Wolsztyńska Lokomotywa ruszył “pełną z parą” w pole karne gospodarzy i mocnym uderzeniem przypieczętował wygraną Wielkopolski 4-1.

Grom Wolsztyn-Wielkopolska Komorniki 1-4
0-1 23 min. Kamil Kołodziej as. Hubert Chełmiński
0-2 31 min. Hubert Chełmiński as. Franciszek Siwek
1-2 45 +3 Grom Wolsztyn
1-3 49 min. Rafał Urbański as. Hubert Chełmiński
1-4 87 min. Jakub Ignasiak as. Franciszek Siwek

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Witold Marcinkowski, Rafał Urbański, Łukasz Wojciechowski- Hubert Chełmiński, Krzysztof Kulas, Franciszek Siwek (kapitan), Adam Polechoński, Kasper Sobieralski-Kamil Kołodziej, Przemysław Sobociński.

Więcej zdjęć ze spotkania LKS Wielkopolska Komorniki

ps.
Korzystając z okazji Wielkopolska Komorniki zwraca się z prośbą do Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. aby przy ustalniu terminu meczu Lecha Poznań najpierw zapoznała się z terminarzem gier Pierwszego Zespołu Wielkopolski Komorniki. Ledwie zdarzyliśmy…