W niedzielny poranek grad bramek na kolejnym sparingu Seniorów

Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki w piękny niedzielny poranek rozegrał drugi mecz sparingowy przed startem rundy wiosennej. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Lubońskiego K.S.
Początek meczu to przewaga drużyny z Lubonia lecz bez większego zagrożenia pod bramką Wielkopolski. W 10 minucie ładną akcją Franciszka Siwka i Cezarego Janczewskiego i było 1-0 dla Wielkopolski. W 18 minucie ponownie składna akcja naszych zawodników a piękną asystą do Mateusza Wiśniewskiego popisał się Cezary Janczewski i było 2-0. Po drugiej bramce mecz się wyrównał i zarówno zawodnicy Lubońskiego jak i Wielkopolski mieli okazję do zdobycia bramek. Czego nie wykorzystali gracze z Lubonia skrzętnie wykorzystali zawodnicy Wielkopolski i po dwóch bramkach Mikołaja Nowaka zrobiło się do przerwy 4-0.
W drugiej części gry większą ochotę do gry wykazywała drużyną Lubońskiego. Dobra dyspozycja w bramce Wielkopolski Olka Nowaczka pozwoliła na utratę tylko jednej bramki w drugiej połowie A tym samym na zwycięstwo Wielkopolski Komorniki nad Lubońskim K.S. 4-1
Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Rafał Urbański, Witold Marcinkowski, testowany,Stephan Shchurko – Łukasz Wojciechowski, Mateusz Wiśniewski, Mateusz Fabisz, Franciszek Siwek, Cezary Janczewski – Aleksander Deckert
Zagrali rowniez: Mikołaj Nowak, Michał Sznajder, Arkadiusz Jopek
Wielkopolska Komorniki – Luboński K.S. 4-1