W drugiej kolejce Juniorzy B2 wygrywają 5:0 z AP Reissa Poznań

Ze względu na nadchodzące święta mecz Juniorów został przełożony na dzisiejszy dzień – podejmowaliśmy UKS AP Reissa Poznań.
Nasi juniorzy szybko otworzyli wynik spotkania bo już w 2 minucie piłkę w siatce umieścił Kuba Prętki po asyście Franka Bucikiewicza.
Kolejne dwie bramki padły po dwóch bliźniaczych rzutach rożnych, które wykonywał Kuba Walczak a piłkę do siatki kierował nasz kapitan Wojtek Chwaliński odpowiednio w 17 i 24 minucie meczu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy w 42 minucie bramkę strzela Antek Stachecki po asyście Franka Bucikiewicza ustalając wynik do przerwy 4-0.
Druga połowa zaczęła się również bardzo dobrze dla naszych Juniorów bo już w 53 minucie podwyższa na 5-0 Franek Bucikiewicz po błędzie obrońcy gości. Kolejna część meczu przypominała mecz z Dopiewa gdzie Nasi juniorzy marnowali sytuacje bramkowe i nie potrafili już w tym dniu podwyższyć wyniku spotkania.
Po 3 kolejkach drużyna Wielkopolski Komorniki zgromadziła 7 pkt i czeka na kolejny mecz, który odbędzie się 15 kwietnia w Suchym Lesie o 11.15!

LKS Wielkopolska Komorniki 5:0 UKS AP Reissa Poznań

Skład: Suwiczak Maks, Chwaliński Wojtek , Rosa Antek, Nowak Antek, Wasiak Rafał, Wierachowski Jacek, Targowski Bartosz, Synoradzki Filip, Starczewski Kacper, Prętki Kuba, Garczarek Kacper, Walczak Kuba, Michalak Wojciech, Danielak Adrian, Bucikiewicz Franek, Stachecki Antek.