Udany start Orlików w lidze WZPN – mecz z UKS Orlik Mosina

Udane rozpoczęcie dla naszych Orlików Starszych grających w lidze w kategorii Młodzik D2. W sobotę gościliśmy na meczu ligowym w Mosinie gdzie rywalizowaliśmy z UKS Orlik Mosina.
Od samego początku nasi zawodnicy próbowali narzucić swój styl gry co przerodziło się w akcje bramkowe, jednak zalane boisko nie pomagało w dobrej finalizacji. Po 16 minutach dobrej gry niestety straciliśmy bramkę na 1:0. Nasi zawodnicy jednak się nie poddawali i już 6 minut później do bramki trafił Igor Czerniak. Orlicy poszli za ciosem i tuż przed przerwa pięknym uderzeniem z woleja popisał się najmłodszy zawodnik na boisku Jakub Kaczorowski (2013) i było 1-2.
Druga polowe zaczęliśmy jeszcze bardziej zaangażowani zdobywając bramkę z rzutu karnego, którego wykorzystał Adam Popiół. Niestety pare minut później bramkę zdobyli gospodarze. Na taka sytuacje bardzo szybko zareagowali nasi zawodnicy bo już chwile później strzeliliśmy bramkę na z rzutu rożnego a jej autorem był Adam Tarnawski. Końcówka meczu zapowiadała się bardzo emocjonująco bo 6 minut przed zakończeniem gola kontaktowego zdobyli gospodarze i było 3:4 dla Komornik. Ostatnia decydująca bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Leon Styperek.

Gratulujemy naszym zawodnikom zaangażowania i determinacji przypominając ze grają oni w roczniku starszym. Dziękujemy bardzo za mecz zawodnikom z Mosiny

UKS Orlik Mosina 3:5 LKS Wielkopolska Komorniki