Trudny mecz Młodzików D1 z APR Poznań Pniewy

Zespół młodzika D1 w kolejnym meczu ligowym, podejmował na swoim boisku bardzo wymagającego przeciwnika, APR Poznań Pniewy. W pierwszym spotkaniu, nasi zawodnicy wysoko przegrali na wyjeździe, więc spodziewaliśmy się ciężkiego starcia.

W meczu przeciwnik potwierdził dużą jakość, dominując na boisku przez całe spotkanie. W pierwszej połowie nasi zawodnicy zaprezentowali ogromne zaangażowanie. Choć przeciwnik zdobył jedną bramkę, nasz zespół długo stawiał czoła rywalowi.

Niestety w drugiej połowie zabrakło nieco sił i koncentracji, a każdy drobny błąd był wykorzystywany przez gości.

Ostatecznie przegrywamy 0-7. Mimo porażki, doceniamy takie starcie, które pokazują ile jeszcze rzeczy można poprawić w grze zespołu i każdego zawodnika z osobna.

Skład zespołu: Bartosz Ratajczak, Maciej Pijanowski, Aleks Kodyniak, Kamil Wachowiak, Bartosz Stankiewicz, Wiktor Mrozek, Maciej Tarnawski, Michał Głowiak, Marcin Klemens, Mikołaj Wasielewski, Patryk Nowak, Wiktor Małecki, Eryk Szuliński, Bartosz Cichocki.