#Trenujwdomu – Zadanie nr 2

Kolejne ćwiczenie uzgodnione przez Waszych trenerów. Do wykonania w wolnych chwilach. Możesz ćwiczenie robić w halówkach. Ćwiczenia można wykonywać także miękką piłką gąbczastą „soft ball” – do kupienia w najbliższym dużym sklepie sportowym.

Kiedy dopadnie Cię nuda – ćwicz.
Nie przejmuj się tym, że piłka na początku może Ci uciekać – spokojnie sobie ćwicz. Za każdym kolejnym podejściem do ćwiczenia będzie coraz lepiej.

Ćwiczenie 2.
Sposób wykonania ćwiczenia po obejrzeniu filmiku będzie dla Ciebie oczywisty. Pamiętaj, że filmik pokazuje docelowy poziom wytrenowania. Ćwicz jedną nogą wewnętrzną częścią stopy potem w drugą stroną – zewnętrzną. Prawa i lewa noga na zmianę – 10 min. Potem przerwa i gdy znów nie będziesz widzieć czym się zająć – ćwicz!


W prezentacji tego ćwiczenia korzystamy CoerverCoachingNW

Popatrz, dokładnie jak zawodnik na filmie to robi, wykonuje coraz większe wychylenia piłki, starając się by stopa nie traciła z nią kontaktu. Możesz też spróbować wejść na następny poziom wykonania tego ćwiczenia – rób je dokładnie tak samo, ale nie patrz na piłkę tylko przed siebie.

Gdy już będziesz zadowolony z tego lub poprzedniego ćwiczenia możesz przesłać filmik na Fan Page klubowy tutaj.
Filmik można umieścić w komentarzu lub jeśli wolisz prześlij go nam a my go umieścimy na FanPage.

Wstrzymaliśmy wszelkie grupowe formy działalności sportowej do 24.03, gdy przyjdzie czas zaraz spotkamy się na boisku. Dlatego nie wstrzymujemy naboru wiosennego. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej Akademii Piłkarskiej. Więcej informacji tutaj…