#Trenujwdomu – Zadanie nr 1

Od dzisiaj zawodnicy naszej Akademii nie przychodzą na treningi od jutra ze względu na ogólnopolskie zarządzenie zostają w domu. Cóż… Tak trzeba…
To nie oznacza przerwy w doskonaleniu piłkarskich umiejętności. Codziennie będziemy Wam przesyłać ćwiczenie do wykonania w domu. Ćwiczenia można wykonywać także miękką piłką gąbczastą „soft ball” – do kupienia w najbliższym dużym sklepie sportowym.

Kiedy dopadnie Cię nuda – ćwicz.
Po wznowieniu treningów pochwalisz się swojemu trenerowi poziomem wykonania poszczególnych ćwiczeń. NIe wychodzi Ci tak samo? Nie przejmuj się. Jemu też nie wychodziło – spokojnie sobie ćwicz.

Ćwiczenie 1.
Ćwiczenie przeznaczone dla wszystkich kategorii wiekowych, wystarczy obejrzeć filmik. Pamiętaj, że filmik pokazuje docelowy poziom wytrenowania. Możesz ćwiczenie robić w halówkach. Na początku może to nie wychodzić tak idealnie – nie zniechęcaj się – ćwicz. Oczywiście prawa i lewa noga na zmianę – 10 min. wystarczy. Potem do spraw domowych, szkolnych i gdy Cię znów dopadnie nuda – ćwicz!


W prezentacji tego ćwiczenia korzystamy CoerverCoachingNW

Popatrz, dokładnie jak zawodnik na filmie to robi, z czasem zaczyna kontrolować piłkę niemal każdą częścią stopy.

Możesz umieścić filmik z Twoich prób na Fan Page klubowym tutaj jeśli nie będzie idealny, nie przejmuj się – będzie zachętą dla innych.

Wstrzymaliśmy wszelkie grupowe formy działalności sportowej do 24.03, jednak gdy przyjdzie czas zaraz spotkamy się na boisku. Dlatego nie wstrzymujemy naboru wiosennego. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej Akademii Piłkarskiej. Więcej informacji tutaj…