Trampkarze C1 zamykają kwiecień wygranym meczem z AKF Poznań

W ostatnim dniu kwietnia trampkarze C1 udanie zakończyli miesiąc wygrywając na wyjeździe z AKF Poznań 2-1.
Pierwsza połowa nie należała do ciekawego widowiska, była wyrównana i obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ale żadna z drużyn nie umiała
ich zamienić na gole czego efektem był wynik do przerwy 0-0.
Druga połowa rozpoczęła się dla nas udanie bo już w 46 minucie meczu strzeliliśmy gola na 1-0 autorem bramki był Franek Bucikiewicz po ładnej asyście Kuby Prętkiego.
W kolejnej fazie meczu drużyna AKF bardziej zepchnęła nas do gry w obronie w czasie których wyprowadzaliśmy szybkie kontrataki. Gra Komornik nisko w obronie spowodowała
utratę bramki w 75 minucie i to gospodarze cieszyli się z bramki wyrównującej. Gospodarze jednak długo nie cieszyli się ze zdobytej bramki, ponieważ przyszła 77 minuta meczu i rzut wolny dla Wielkopolski Komorniki w bocznym sektorze boiska, do piłki podszedł Antek Stachecki i silnym uderzeniem w światło bramki spowodował, że bramkarz AKF popełnił błąd wypluwając piłkę przed siebie, a tam już stał nasz napastnik Jacek Wierachowski i zimną krwią wykorzystał tą sytuacje strzelając na 2-1. Radość chłopaków z Komornik była ogromna, ale zostały jeszcze 3 minuty meczu plus 3 minuty doliczone przez sędziego. Nasze chłopaki wytrzymały ciśnienie meczu i nie dały już sobie wbić bramki.
Wynik końcowy meczu 2-1 dla Wielkopolski Komorniki.
Brawo dla całej drużyny po bardzo udanym meczu!

Za tydzień 7 maja o 10.00 drużyna Komornik podejmuje na Jeziornej Wartę Międzychód zapraszam wszystkich kibiców!

Skład drużyny: Maks Suwiczak br., Filip Siekierski, Antek Nowak, Wojtek Chwaliński kpt., Robert Rybarczyk, Rafał Wasiak, Franek Bucikiewicz, Jacek Wierachowski, Kuba Prętki, Kacper Zimowski, Kacper Strzelec, Kacper Starczewski, Adrian Danielak, Antek Rosa, Antek Stachecki.