Trampkarze C1 zagrali z Unią Swarzędz

W sobotni poranek podejmowaliśmy na własnym stadionie drużyna Unii Swarzędz. Był to pierwszy mecz rewanżowy w rundzie jesiennej. Od początku spotkania zawodnicy z Komornik narzucili bardzo duża intensywność ofensywną w grze co zaowocowało szybkim zdobyciem bramek. Niestety w pierwszej połowie spotkania nie ustrzegliśmy się kilku błędów w defensywie co nie uchroniło nas przed stratą goli.
Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej ofensywnie nastawieni. Mimu kilku stuprocentowych niewykorzystanych sytuacji mecz zakończył się wynikiem końcowym 5:3 dla drużyny Wielkopolska Komorniki. Spotkanie było to udanym rewanżem za pierwszy mecz w lidze wojewódzkiej w Swarzędzu.
Cały zespół zasługuje na brawa za postawę walkę i nastawienie.

Drużyna z Komornik wystąpiła w następującym składzie: Bartosz Ratajczak, Alex Kodyniak, Max Szmyt, Bartosz Błaszczyk, Kamil Wachowiak, Patryk Kałużny, Dominik Kiżewski, Karol Prosiński, Rafał Olszewski, Kacper Starczewski, Marcin Klemens, Dominik Skołozdży, Bartosz Stankiewicz, Oskar Różański, Adam Dorsz, Maciej Pijanowski, Oskar Jankowiak, Eryk Szuliński.

W następnym meczu na wyjeździe zagramy w Poznaniu przy Bułgarskiej z KKS Lech Poznań – wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Komentowanie jest wyłączone.