Tak dziś gra – 2009

W kolejnym meczu Ligi Zimowej rozegranym pod balonem w Wysogotowie nasi zawodnicy wygrali 16-0 z drużyną G.K.S. Tarnovia Tarnowo Podgórne. Od początku meczu pełną kontrolę nad meczem miała Wielkopolska Komorniki.

Fantastyczny mecz rozgrywał dzisiaj Iwo Skowron który, dzielił i rządził w środku pola a skuteczny w ataku Tobiasz Rymaniak siał popłoch w obronie przeciwników. Do przerwy prowadzenie 9-0 okazało się dla naszych chłopaków niewystarczające więc po przerwie postanowili jeszcze podkręcić tempo meczu i dołożyli kolejnych 7 goli.

BRAWO, BRAWO !!! Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy L.K.S. Wielkopolska Komorniki !!!!