Szalony mecz z liderem

W sobotnie popołudnie do Komornik przyjechał lider ligi okręgowej Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski która była faworytem tego spotkania. Od początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny poszły na tzw. wymianę ciosów. Po 15 minutach zarysowała się optyczna przewagą gości, którą udokumentowali w 36 minucie.
Po stracie bramki Wielkopolska ruszyła do ataku lecz dobrze zorganizowana obrona Dyskoboli nie pozwoliła na poważniejsze zagrożenie ich bramki. Po przerwie Wielkopolska przejęła inicjatywę ale to po dobrej kontrze to gracze z Grodziska Wielkopolskiego w 56 minucie zdobyli drugiego gola i zrobiło się 0-2.
W 60 minucie piękna akcja Huberta Chełmińskiego i Franciszka Siwka i było już tylko 1-2. Po kolejnych 3 minutach był już remis. Kolejne minuty to kilka okazji gospodarzy lecz niestety w 72 minucie błąd w bloku obronnym Wielkopolski wykorzystuje Dyskobolia i zrobiło się 2-3.
Ostanie minuty meczu to popis nieporadności trójki sędziowskiej którą kompletnie zapomniała, że to zawodnicy powinni odgrywać główne role a nie oni. Po bardzo dobrym meczu z obu stron to goście z Grodziska Wielkopolskiego zabierają punkty z Komornik.
Dyskoboli gratulujemy zwycięstwa.

Razem wygrywamy,razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki
LKS Wielkopolska Komorniki 2:3 Dyskobola Grodzisk

36′ Dyskobolia Grodzisk
56′ Dyskobolia Grodzisk
60′ Franciszek Siwek asysta Hubert Chemiński
64′ Franciszek Siwek
72′ Dyskobolia Grodzisk

Zagraliśmy w składzie:
Wielkopolska Komorniki: Aleksander Nowaczek, Marcin Depczyński, Filip Goeldner, Arkadiusz Jopek, Witold Marcinkowski, Hubert Chełmiński, Mateusz Wiśniewski, Jakub Gostyński, Franciszek Siwek, Mateusz Fabisz, Michał Kaczmarek, Jakub Ignasiak, Dominik Chełmiński, Mateusz Muszyński, Sthepan Shurko, Maciej Polaczyk.