Sparing Orlików 2010 z Caniarinos Skórzewo

Orlik Młodszy nie zwalnia tempa nawet w ferie zimowe! Po poniedziałkowym i wtorkowym treningu w środę zagraliśmy grę sparingową z Caniarinos Skórzewo. Mimo bardzo fatalnej pogody, rozegraliśmy 4× 20 minutowe kwarty.
Mecz zaczęliśmy słabo tracąc 2 bramki w 10 minut, lecz po 2 straconej bramce zawodnicy się zmotywowali i zaczeli grać na swoim poziomie. Do końca spotkania prowadziliśmy grę, nie pozwalając przeciwnikowi na wiele sytuacji do zdobycia bramki .
Sparing wygrywamy aczkolwiek nie to było dzisiaj priorytetem. Liczyła się równa ilość minut spędzona na boisku przez każdego z zawodników. Było widać radość z gry u wszystkich zawodników.

W dniu dzisiejszym wystąpili: Ignacy Pawlik, Mikołaj Nowakowski, Oliwier Gołuński, Alan Marchewka, Tobiasz Dorczyk, Marcel Wieczorek, Nikodem Matyla, Adam Babista Łukasz Henschke i Maksymilian Sobczak.

Duże brawa należą się wszystkim zawodnikom z obydwóch zespołów za grę w tak trudnych warunkach atmosferycznych i rodzicom za tak liczne przybycie i dopingowanie swoich pociech.

Nie zwalniamy tempa w czwartek trenujemy na hali. W piątek 31.01 rozegramy kolejną grę kontrolną z Wartą Poznań na hali GOSIR w Komornikach o godzinie 17:00 zapraszamy do kibicowania.