Sokół sprowadzony na ziemię

W czwartym domowym meczu obecnego sezonu Pierwszy Zespół Wielkopolski odniósł czwarte zwycięstwo. Wygrana jak najbardziej zasłużona i można żałować, że się skończyło na 2-0, bo nasza drużyna była lepsza w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Pierwszą bramkę 32 minucie strzelił Franciszek Siwek, który strzałem z 20 metrów nie dał szans na dobrą interwencję bramkarzowi gości. Wynik na 2-0 w 64 minucie podwyższył Aleksander Deckert, który wykorzystał fantastyczne podanie Michała Kaczmarka. Cieszy drugi kolejny mecz z czystym kontem naszej defensywy oraz powrót do drużyny po dłuższej przerwie Adama “Barana” Baranowskiego.

Wielkopolska Komorniki-Sokół Kaszczor 2-0

1-0 32 minuta Franciszek Siwek as. Mateusz Wiśniewski
2-0 64 minuta Aleksander Deckert as. Michał Kaczmarek

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Arkadiusz Jopek, Jakub Gostyński, Marcin Depczyński- Mateusz Wiśniewski, Mateusz Fabisz, Franciszek Siwek, Hubert Chełmiński, Michał Kaczmarek – Aleksander Deckert, Mikołaj Nowak, Adam Baranowski, Rafał Dębowski, Maciej Polaczyk, Łukasz Wojciechowski, Rafał Urbański, Stephan Shchurko, Krzysztof Kulas.