Skrzaty z rocznika 2012 walczyły w Puszczykowie

W dniu dzisiejszym zawodnicy rocznika 2012 rozegrali mecz w Puszczykowie z miejscowym KP LAS. Mecz rozegrano 3 x 20 minut, w pierwszych 20 minutach zawodnicy Wielkopolski zdobyli 3 bramki tracąc jedną (Mateusz Oszmianski – 2, Kasprzak Tymek – 1).
W drugiej odsłonie padł wynik 4:3 dla Komornik( po bramkach Mateusza Oszmianskiego, Mateusza Szymańskiego, Tymka Kasprzaka i Bruna Stachowiaka).
Ostatnie 20 minut gry to zdecydowana przewaga naszych zawodników którzy strzelili rówieśnikom z Puszczykowa 5 bramek nie tracąc żadnej ( Tymek Kasprzak – 2 i po jednej Mateusz Oszmianski, Bruno Stachowicz i Dawid Janczarek) Cały mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Wielkopolski Komorniki 12 : 4.
Brawa dla całej drużyny za dzisiejszy mecz oraz podziękowania dla rodziców za doping i przewiezienie zawodników na mecz!!!!