Siwek pięknie podaje, Wielkopolska 3 punkty dostaje!

W sobotnie popołudnie Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki podejmował drużynę Huraganu Michorzewo. Mecz zapowiadał się jako bardzo wyrównany bo obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli, lecz już od pierwszych minut było widać że to Wielkopolska będzie dominującą stroną tego spotkania i tylko brak skuteczności u gospodarzy spowodował że do przerwy wynik był 0-0.
Druga część spotkania również przebiegała pod dyktando Wielkopolski. Dopiero w 66 minucie Franciszek Siwek popisał się pięknym 40 metrowym podaniem do Huberta Chełmińskiego, który minął w polu karnym dwóch obrońców Huraganu i strzałem z 14 metrów dał prowadzenie Wielkopolsce. W 80 minucie ponownie kapitan Wielkopolski popisał się pięknym podaniem w pole karne Huraganu a cała tą akcję wykończył strzałem głową Mikołaj “Dyziu” Nowak.
W 92 minucie błąd w ustawieniu naszej obrony wykorzystali goście, którzy zdobyli honorową bramkę.

Wielkopolska Komorniki-Huragan Michorzewo 2-1
1-0 66 min. Hubert Chełmiński as. Franciszek Siwek
2-0 80 min. Mikołaj Nowak as. Franciszek Siwek
92 min. Goście

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Arkadiusz Jopek, Witold Marcinkowski, Marcin Depczyński- Łukasz Wojciechowski, Mateusz Wiśniewski,Kamil Kołodziej, Franciszek Siwek (kapitan), Hubert Chełmiński – Michał Kaczmarek, Paweł Kulak, Mateusz Muszyński, Sthepan Shchurko, Aleksander Deckert, Mikołaj Nowak, Tymoteusz Wożniak.