Seniorzy wygrywają wyjazdowy mecz w Opalenicy

Seniorzy wygrywają mecz z KS Promień Opalenica. Po trzech niepowodzeniach na wyjazdowych spotkaniach w Pucharze Polski i lidze WZPN Seniorzy pokonują wyjazdową niemoc.
W 33 minucie pierwszej połowie gospodarze pierwsi zdobywają bramkę, Wielkopolska nie pozostaje dłużna i natychmiast zwiększamy stan posiadania. Do przerwy zdobywamy jeszcze dwie bramki kończąc pierwszą połowę wynikiem 1:3.
Druga połowa przyniosła wymianę ciosów: celny strzał gospodarzy – skuteczna odpowiedź “Wielkopolski”. Bramka dla nas – odpowiedź drużyny z Opalenicy. Wydawało się, że wynik zakończy się rezultatem 3:5, kiedy to w doliczonym czasie gry szóstą bramkę zdobywa dla nas Maciej Polaczyk, który dosłownie chwilę wcześniej wszedł na boisko.

KS Promień Opalenica 3:6 LKS Wielkopolska

33′ Promień Opalenica
34′ Michał Kaczmarek asysta Damian Górny
37′ Franciszek Siwek asysta Wiśniewski Mateusz
45′ Marcin Depczyński asysta Chełmiński Hubert
49′ Promień Opalenica
51′ Franciszek Siwek asysta Michał Kaczmarek
81′ Mikołaj Nowak asysta Franciszek Siwek
82′ Promień Opalenica
90’+2 Maciej Polaczyk asysta Franciszek Siwek