Seniorzy w Bukowcu bez punktów

W ostatniej ligowej kolejce Red-Box Klasy Okręgowej Pierwszy Zespół Wielkopolski pojechał do Bukowca żeby walczyć o bezpośredni awans do V ligi. Niestety ciężkie warunki gry (+ 36 oC) lepiej znosi gospodarze. W pierwszej połowie zarówno Korona jak i nasz zespół stworzyli po dwie dobre okazje, lecz bramki nie padły. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze bo już w 54 minucie objęli prowadzenie 1-0. Pięć minut później było już 2-0 dla Korony. Nadzieję w dobry wynik dla Wielkopolski przywrócił Michał Kaczmarek który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Mimo kilku dobrych okazji Wielkopolski wynik już nie uległ zmianie.

Po meczu dotarły informacje ze nasz bezpośredni konkurent Sokół Pniewy pewnie pokonał Patrię Buk 3-0 i to drużyna z Pniew uzyskała bezpośredni awans do V ligi.
Drużynie Sokoła gratulujemy awansu a my już szykujemy się do meczy barażowych i wiemy, że naszym przeciwnikiem będzie drużyna Polonii Środy Wielkopolskiej 2. Pierwszy mecz rozegramy w najbliższą środę w Środzie Wielkopolskiej prawdopodobnie o godzinie 19:00 a rewanż odbędzie się w Komornikach przy Jeziornej w sobotę prawdopodobnie o godzinie 18:00.

Walczymy dalej o awans!

Korona Bukowiec-Wielkopolska Komorniki 2-1

1-0 54 min. Korona
2-0 59 min. Korona
2-1 67 min. Michał Kaczmarek as. Hubert Chełmiński

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Jakub Kaźmierczak, Jakub Gostyński, Rafał Urbański, Marcin Depczyński- Adam Polechoński, Franciszek Siwek, Mateusz Fabisz, Kamil Kołodziej- Michał Kaczmarek, Hubert Chełmiński, Paweł Kulak, Łukasz Wojciechowski, Stephan Shchurko, Adam Baranowski.
Niestety już w 10 min. kontuzji doznał Jakub Gostyński. Cały zespół trzyma kciuki za Kubę żeby ta kontuzja nie okazała się poważna.

Gostyń – Dziękujemy!
Razem wygrywaliśmy, razem przegrywaliśmy i zawsze będzie się trzymać razem bo jesteśmy Wielkopolska Komorniki!